Horário de aulas

HORA. SEGUNDA-FEIRA TERÇA-FEIRA QUARTA-FEIRA QUINTA-FEIRA SEXTA-FEIRA SÁBADO DOMINGO
8:00
9:00 Ocupada Ocupada MEU ESTUDIO
grupo
Ocupada Livre
10:00 Ocupada Ocupada Livre Ocupada Ocupada
11:00 Livre Ocupada Livre Ocupada Livre
12:00 Ocupada Ocupada Ocupada Ocupada Ocupada
13:00 Ocupada Livre Livre Ocupada Livre
14:00 Ocupado Livre Ocupado Ocupada Ocupado
17:00 MEU ESTUDIO
grupo
MEU ESTUDIO
grupo
18:00 Ocupada Ocupada
19:00 Ocupada Ocupada
20:00 Livre Livre
21:00

MEU ESTUDIO- Aulas em gupo no Meu Estudio

Mais informações:

 • PILATES
 • MOBILITY
 • COLUNA SAUDÁVEL
 • NORDIC WALKING
 • REHA PILATES
 • PÉLVIS SAUDÁVEL

PILATES

O Pilates é, sem dúvida, o que estavas à procura na tua atividade. As suas regras e filosofia podem ser utilizadas durante as tuas atividades diárias.
O Pilates permite manter a boa condição física do corpo. Consiste numa série de exercícios concentrados no envolvimento de músculos mais profundos. Desta forma, melhora o equilíbrio e coordenação, facilitando o funcionamento no dia-a-dia, fortalece e alonga o corpo inteiro (desde as pontas dos dedos até à cabeça), adelgaça e melhora a silhueta, ensina os movimentos suaves e elegantes.

O Pilates não são apenas exercícios para músculos, mas também para a mente, pois ao executar cada movimento junto com a respiração, a concentração é indispensável. No início, pode parecer muito complicado e sofisticado demais, mas… VALE A PENA.

8 regras do Pilates:

 • concentração
 • respiração
 • centrar
 • controlo
 • precisão
 • movimento contínuo
 • isolamento
 • rotina

MOBILITY

To zajęcia, które mają na celu poprawę mobilności łączące w sobie elementy jogi, pilates, gimnastyki oraz rozciągania mięśni. Są to zajęcia, których celem jest zwiększenie ruchomości i mobilności stawów, poprawa elastyczności i zmniejszenie napięcia mięśni. Mobility jest niezbędnym dodatkiem do każdego intensywnego treningu.

Regularne sesje mobility poprawiają postawę ciała, przywracają równowagę napięcia mięśniowego, normalizują pracę powięzi, co gwarantuje zmniejszenie ryzyka kontuzji, zmniejszenie bólu stawów, oraz poprawę wyników sportowych. Zajęcia te pozwolą również rozwiązać problemy wynikające ze złych nawyków postawy, nieprawidłowych wzorów ruchowych, czy wpływu nowoczesnego stylu życia.

ZDROWA MIEDNICA

Dla każdej kobiety, w każdym wieku, która czuje i ma potrzebę zadbania o prawidłowe funkcjonowanie mięśni dna miednicy. Zajęcia te są po to aby poprawić funkcjonowanie tych mięśni i nauczyć Was świadomej pracy z nimi, co będzie miało pozytywny wpływ na różne aspekty waszego życia.
Ćwicz swoje mięśnie dna miednicy dla zdrowia i komfortu na co dzień.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Trening skierowany do tych, którzy odczuwają bóle pleców, mają siedzący tryb praca i życia. Na zajęciach uczysz się prawidłowej postawy ciała, jak wzmacniać osłabione mięśnie posturalne. Poprawia się wydolność mięśni brzucha, pleców oraz pośladków.

Angażujesz poprawnie mięśnie głębokie, które odpowiadają za stabilizację kręgosłupa. Miednicy i całego ciała. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom poprawia się ruchomość oraz stabilizacja kręgosłupa. Ciało zaczyna pracować symetrycznie tzn to co musi to się rozciąga a to co musi to się wzmacnia.

Reha Pilates

Zajęcie skierowane do tych, którzy przeszli operacje, są po ciężkich urazach czy mniejszych kontuzjach. Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Na zajęciach każdy wykonuje każde ćwiczenie z jedną mała różnicą, sposób wykonania ćwiczeń może się różnić, a to dzięki indywidualnemu podejściu do każdego schorzenia. Dzięki Reha Pilates człowieka szybciej wróci do formy dzięki czemu będzie mógł uczestniczyć w innych Naszych zajęciach.